logo

شرکت سیمان قشم

کارخانه سیمان قشم در جزیره زیبا و پهناور قشم و در کیلومتر 7 جاده درگهان به رمکان واقع شده است . این کارخانه در دو فاز به بهره برداری رسید . در مرحله اول بخش آسیاب سیمان با ظرفیت تولید 350 تن سیمان در روز در سال 1379 مورد بهره برداری قرار گرفت و بدنبال آن عملیات اجرایی فاز دوم این کارخانه در اوایل سال 1381 آغاز گردید. احداث خط کامل این کارخانه 900 تنی در ماههای پایانی سال 1384 به پایان رسید و بطور رسمی در اسفند ماه همان سال مورد بهره برداری آزمایشی قرار گرفت.با گذشت8سال از زمان آغاز بهره برداری با اجرای پروژه افزایش ظرفیت در سال89، هم اکنون کارخانه سیمان قشم با ظرفیت 1200 تن در روز در حال بهره برداری می باشد. .
hello@youremail.com
+26218156

انتخاب شرکت سیمان قشم به عنوان واحد نمونه استانی استاندارد برای پانزدهمین سال متوالی

انتخاب شرکت سیمان قشم به عنوان واحد نمونه استانی استاندارد برای پانزدهمین سال متوالی

مدیر کنترل کیفیت و آزمایشگاه شرکت سیمان قشم از انتخاب شرکت سیمان قشم به عنوان واحد نمونه استاندارد برای پانزده سال متوالی خبر داد و گفت: در سمیناری که به مناسبت هفته جهانی استاندارد در مورخ 1401/7/28 در سالن الغدیر بندر کنگ به دعوت اداره کل استاندارد هرمزگان و به میزبانی اداره استاندارد بندرلنگه برگزار گردید، شرکت سیمان قشم به همراه 9 شرکت دیگر به عنوان واحد نمونه استاندارد انتخاب شدند. در این سمینار مدیر کل محترم اداره استاندارد استان جناب آقای سهیلی راد، فرماندار محترم بندرلنگه جناب آقای مرادزاده، امام جمعه اهل سنت و شیعه و فرمانده محترم بسیج حضور داشتند.

* فرهنگ حسینی * با بیان اینکه انتخاب شرکت سیمان قشم به عنوان واحد نمونه استانی برای پانزدهمین سال متوالی می باشد افزود: از بین 400 شرکت صنعتی استان حدود 10 شرکت به عنوان واحد های شایسته تقدیر در سال 1401 از طرف اداره کل استاندارد استان هرمزگان برگزیده شدند که با اهدا لوح و جوایزی از طرف این اداره کل مورد تقدیر قرار گرفتند و همچنین در این مراسم از مدیر عامل محترم شرکت سیمان قشم * جناب آقای مهندس عبدی* قدردانی بعمل آمد.

روابط عمومی شرکت سیمان قشم

تاریخ

آبان ۳, ۱۴۰۱