logo

شرکت سیمان قشم

کارخانه سیمان قشم در جزیره زیبا و پهناور قشم و در کیلومتر 7 جاده درگهان به رمکان واقع شده است . این کارخانه در دو فاز به بهره برداری رسید . در مرحله اول بخش آسیاب سیمان با ظرفیت تولید 350 تن سیمان در روز در سال 1379 مورد بهره برداری قرار گرفت و بدنبال آن عملیات اجرایی فاز دوم این کارخانه در اوایل سال 1381 آغاز گردید. احداث خط کامل این کارخانه 900 تنی در ماههای پایانی سال 1384 به پایان رسید و بطور رسمی در اسفند ماه همان سال مورد بهره برداری آزمایشی قرار گرفت.با گذشت8سال از زمان آغاز بهره برداری با اجرای پروژه افزایش ظرفیت در سال89، هم اکنون کارخانه سیمان قشم با ظرفیت 1200 تن در روز در حال بهره برداری می باشد. .
hello@youremail.com
+26218156
 

سیمان تیپ 425-1 (I-42.5)

سیمان تیپ 425-1 (I-42.5)

این سیمان در رده میانی مقاومت از انواع سیمان تیپ یک قرار دارد که با حفظ خصوصیات شیمیایی سیمان تیپ 2 مقاومتی بالاتر از تیپ 2 و 325-1 داشته و ملات یا بتن آن در محیطهای سولفاتی دارای مقاومت متوسط می باشد. مشخصات فیزیکی و شیمیایی سیمان تیپ 1-425 (I-42.5) بر اساس استاندارد ملی ایران واستاندارد EN این شرکت بدین شرح می باشد :

از دیگر ویژگیهای این محصول می توان به کاهش مصرف سیمان برای دستیابی به مقاومت ثابت بتن ، دوام بیشتر بتن ساخته شده با آن نسبت به سیمان 325-1 ، قابلیت قالب برداری زودتر نسبت به سیمان 325-1 ،افزایش سرعت عمل در ساخت و ساز به دلیل بالا بودن مقاومت های اولیه بتن و افزایش دوام بتن به دلیل افزایش تدریجی و مستمر مقاومت ها و بالا بودن مقاومت نهایی اشاره نمود. کاربرد این محصول بیشتر در مصارف عمومی و شرایط آب و هوایی عادی و جایی که مشکل سولفات و کلر نداشته و نیاز به گیرش بتنی سریع باشد بعنوان مثال در ساختن پیاده روها و روسازی جاده ها و ملات ساختمان های بنایی و سازه هایی که به مقاومت بالایی نیاز دارند نظیر : فوندانسیون ها ، ستون ها ، پل ها و تونل ها توصیه می گردد .

تذکر : مصرف این نوع سیمان در محیط های سولفاته و کلردار مجاز نمی باشد .